Відкриваємо визначні місця Києва: кращі локації та історичні пам'ятки, які створюють обличчя міста
27.12.2023
Відкриваємо визначні місця Києва: кращі локації та історичні пам'ятки, які створюють обличчя міста

Немає кращого часу, ніж зараз, щоб спланувати поїздку до Києва. З війною він не втратив своєї енергії. Навпаки, відкрився з іншого боку. Показав свою силу та характер. Історичні місця Києва розкидані по пагорбах Андріївського узвозу, у складних фресках Софійського собору, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Київ – старовинне місто, «Північний Рим» Європи. Щоб побачити його, потрібна мобільність та рух. Оренда автомобілів – дасть свободу досліджувати пам'ятки міста за власним графіком, без залежності від громадського транспорту. На авто легко дістатись до віддалених місць та прокладати власні маршрути, що робить подорож більш гнучкою та результативною.

Їдемо по столиці: відкривайте цікаві місця Києва

Той, хто ніколи не був у столиці України, може замислитись: що в ньому особливого? Все! Смачна колоритна їжа, знакові пам'ятки у різних районах міста, сучасний мегаполіс та старовинні будівлі. Немає кращої пригоди, ніж відвідати всі 10 районів міста на автомобілі з повним баком від Payless. Виберіть з каталогу пікап, фургон або звичайний седан та їдьте. Далі розповімо про топ місця Києва.

Андріївський узвіз: видатні місця Києва

Є легенда, що на цьому пагорбі був поставлений хрест і сказано пророцтво: тут постане велике місто. Це був апостол Андрій Первозванний. На його честь названо найцікавішу київську вулицю. Вуличка з крутими підйомами, викладена бруківкою, в'ється вгору від Контрактової площі. Уздовж вулиці ви знайдете:

  • кафе та ресторани;
  • художні галереї;
  • вуличних музикантів;
  • сувенірні крамниці.

Перлина вулиці, біля вершини пагорба – золотисто-блакитна Андріївська церква. Шедевр бароко, який оспівує апостольську легенду.

Туристичні місця Києва: Софійський собор

Шевченківський район столиці – покаже найстарішу споруду міста. Спадщину Середньовіччя та раннього Нового часу (Київська Русь, період Гетьманщини) – Софійський собор, побудований у візантійському стилі. Оздоблення первісних стін складається з декоративної цегляної кладки, монохромного розпису та низки фресок.

Інші відомі місця Києва пов'язані з цим музейним центром України: Золоті ворота, Андріївська церква. Якщо ваш спосіб мандрівки – авто, не буде проблемою побачити всі туристичні місця Києва, які знаходяться поруч, за один день:

  1. Михайлівський Золотоверхий собор.
  2. Фунікулер.
  3. Пейзажна алея.
  4. Національний музей історії України.

Київ – велике місто з безліччю транспорту та населеними районами. Оренда автомобілів (Київ) дає можливість орендувати GPS-навігатор. Більше не потрібно шукати найгарніші місця Києва методом спроб.

Музей під відкритим небом: найгарніші місця Києва

Оглянути Київ повною мірою без автомобіля складно. Гарні місця Києва – це не лише міські вулиці. Треба їхати в Пирогово – національний музей народної архітектури та побуту України. Це локація просто неба. Тут зібрана вся етнографічна колекція нашої країни. Загальна площа – понад 131,5 га. Ви побачите понад 300 пам'яток народної архітектури, які датовані XVI–XX століттями.

Архітектура музею охоплює всі етнографічні регіони України: Середня Наддніпрянщина, Південна Україна, Слобожанщина, Полтавщина, Полісся, Карпати, українське село 60–70-х років XX століття. Якщо ви готові побачити більше, – беріть карту. Тому що Пирогово, це величезна територія де можна піти до Дуба Перуна та перепочити у справжньому Шинку біля Кузні.

Вибирайте маршрут, яким ви поїдете: історичні пам'ятки чи музеї просто неба. Всі локації – це подорож, яка занурює в магію нашої спільної історичної спадщини.