Інформування клієнта та отримання його згоди на обробку персональних даних.

Пріоритетом Payless Car Rental® Ukraine (далі "Payless") є захист Ваших персональних даних та конфіденційної інформації, а також створення умов, які дозволяють Вам найбільш комфортно та безпечно почуватися в онлайн-просторі стосовно нашого web-сайту (далі "Сайт"). У сферу компетенції компанії входить збирання персональних даних клієнта та їх обробка. Payless інформує клієнта про Політику конфіденційності в процесі використання його особистої інформації та її прав. У зв'язку з цим клієнт має висловити свою усвідомлену згоду на обробку його персональних даних у відповідність до вимог ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про інформацію». Користуючись сайтом та послугами Payless, Ви автоматично даєте згоду на обробку Ваших персональних даних у відповідність до умов, наведених нижче.

Які дані обробляються?
Обробці підлягають персональні дані Клієнта – фізичної особи, зазначені у резервації. (Прізвище, ім'я, по батькові, серія та номер паспорта, адреса прописки, номер телефону). Payless не збирає і не опрацьовує інформацію про расове чи етнічне походження, політичні, релігійні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров'я, статевого життя, біометричних або генетичних даних.

Як використовуються ваші персональні дані?
Ми можемо використовувати Вашу особисту інформацію, щоб керувати нашою діяльністю, яка включає:
Відповідь на ваші запити;
Забезпечення обслуговування клієнтів та розгляду скарг;
Поліпшення Сайту та вирішення будь-яких технічних проблем;
Зв'язок з Вами щодо продуктів та послуг, що пропонуються на Сайті компанії Payless, дочірніх компаній Payless та окремих третіх осіб;
Дотримання законів або правил;

Ми можемо надавати інформацію на запити правоохоронних органів у порядку, передбаченому чинним законодавством України, якщо це необхідно для виконання рішення суду, урядового розслідування або іншої правомірної вимоги.

Збір персональних даних клієнта та їх використання ведеться Payless для керування його сайтом та максимально якісного надання послуг з прокату (оренди) автомобілів, які вам необхідні та за якими ви звернулися до Компанії. Крім того, Ваша особиста інформація може бути використана Payless для ознайомлення Вас з іншими послугами Payless, якими ви можете скористатися при бронюванні на сайті Payless. Інформація, яку ви відправите, може бути збережена з метою надати Вам автомобіль у прокат. Ця інформація не буде передана третім особам або будь-якій іншій компанії Payless.

Payless може встановлювати зв'язок із клієнтом через анкетування. Це здійснюється з метою моніторингу якості надання поточних послуг та потенційних послуг, які можуть бути Вам запропоновані. Payless зберігає інформацію про сайти у сфері компетенції Payless, які відвідував клієнт, та посилання на них. Це здійснюється з метою збору даних про послуги, що надаються Payless, які є найбільш популярними серед клієнтів, а також для того, щоб вміст та реклама на сайтах відповідала Вашим інтересам.

Payless не здійснює передачу, продаж чи оренду клієнтської бази та персональної інформації про клієнтів. Payless періодично може звертатися до Вас через своїх зовнішніх бізнес-партнерів з різними пропозиціями, які можуть бути вам цікаві або корисні. При цьому ваша персональна інформація залишається конфіденційною та стороннім особам не передається.

Вашу персональну інформацію буде розкрито Payless тільки в особливих або екстрених випадках:
якщо цього вимагатиме закон або відповідно до рішення суду;
якщо Компанія буде змушена захищати свої права чи власність;
якщо обставини вимагатимуть цього для захисту Вашої особистої чи громадської безпеки.