Київ Дніпро Ужгород Одеса Львів Харків Івано-Франківськ Вінниця
Оберіть своє місто
Івано-Франківськ
Івано-Франківськ
Контактна інформація:
Рабочі часи:
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

Payless: оренда авто в Івано-Франківську від американського сервісу

Оренда авто в Івано-Франківську може знадобитися жителям та гостям міста в різних життєвих ситуаціях. Прокатний сервіс Payless задовольняє потреби як у надійному повсякденному, так і в преміальному транспорті для бізнес-цілей, урочистих заходів та виняткових випадків.

Оренда автомобілів в Івано-Франківську: зручність та надійність на колесах

Клієнтами Payless щоденно стають бізнесмени, дипломати, благодійні організації, різні комерційні структури та приватні особи. Зокрема ми завжди раді задовольнити транспортні потреби туристів, любителів автомобільних подорожей країною, сімей з дітьми та просто людей, які з різних причин залишилися без власної машини.

Оренда автомобілів в Івано-Франківську в компанії Payless має багато переваг:

  1. Зручний сайт. Можна відразу скористатися фільтрами, щоб швидко знайти потрібну машину, або переглянути весь каталог з доступними наразі автомобілями.
  2. Лише основні документи. Оренда автомобілів надається за наявності паспорта, водійського посвідчення та банківської картки для оплати.
  3. 150 км пробігу. Прокат авто в Івано-Франківську – це 150 км на добу. Коли ж цього виявиться замало, доплата становитиме всього 0,18 $/км. Або ж можна відразу оформити безліміт за додаткових 6 $ на добу.
  4. Послуги для досвідчених і молодих водіїв. Навіть якщо вам немає 21 року, а водійський стаж становить менше ніж 2 роки, Payless однаково надасть авто за умови внесення 40 $ доплати. Цей платіж дасть змогу покрити наші ризики.
  5. Зручне замовлення. Зарезервувати потрібний автомобіль можна зручним для вас способом: на сайті, за телефоном +38 (044) 501-20-11  або написавши нам на пошту rental@paylesscar.com.ua.

Актуальні для оренди авто в Івано-Франківську ціни вказані для кожної машини. Сервіс Payless пропонує супутні послуги, які зроблять поїздку більш безпечною та зручною. За запитом водія надається GPS-навігатор, дитяче крісло, RSN (асистент у дорозі).

Ваш івано-франківський персональний транспорт: вибирайте ідеальний автомобіль для оренди

В Івано-Франківську оренда авто надається під персональний запит замовника. Це може бути машина з МКПП або з АКПП, на бензині чи дизелі, будь-якого класу та різних марок (європейських, японських). В автопарку Payless зібрані сучасні седани, фургони, хетчбеки, універсали, пікапи, кросовери та позашляховики.

Наприклад, Peugeot 301 чи Suzuki Vitara забезпечить комфортне переміщення містом. Renault Duster не підведе навіть у дальній поїздці. Toyota Hilux чудово підійде для виїзду на природу чи для перевезення речей. Renault Dokker Van зможе легко впоратися з невеликими вантажоперевезеннями. Toyota Proace City відвезе в задану точку сім’ю з дітьми чи просто велику компанію. І це далеко не повний перелік!

Payless має широку географію обслуговування клієнтів. Крім Івано-Франківська, це оренда автомобілів Київ, Дніпро, Ужгород, Одеса, Львів, Харків.