Київ Дніпро Ужгород Одеса Львів Харків Івано-Франківськ Вінниця
Оберіть своє місто
Львів
Львів
Мапа
Прокласти маршрут
Помилка! Дозвольте доступ до геоданих у Вашому браузері
Контактна інформація:
Рабочі часи:
Понеділок
09:00 - 18:00
Вівторок
09:00 - 18:00
Середа
09:00 - 18:00
Четвер
09:00 - 18:00
П'ятниця
09:00 - 18:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Оренда автомобілів у Львові: особливості та переваги сервісу

Місто Львів є одним з найколоритніших населених пунктів не тільки України, але й всієї Західної Європи. Тисячі туристів з’їжджаються сюди, щоб насолодитися розкішними культурними пам’ятками, історичними спорудами, посидіти у затишних кав’ярнях за смачною кавою. Ви можете пересуватися містом на трамваї чи іншому громадському транспорті, але таким чином навряд чи зможете оглянути багато цікавих локацій за кілька днів. Тому рекомендуємо оренду автомобілів у Львові від компанії Payless.

Оренда автомобілів (Львів): відчуйте розкіш та комфорт

Прокат авто у Львові значно полегшить ваше пересування містом. Ви зможете швидко дістатися до будь-якого потрібного пункту, не втрачаючи дорогоцінного часу. Щоб орендувати автомобіль на зручних та прозорих умовах, варто лише зателефонувати за номером +38 067 230 33 49 та замовити авто.

Прокатна точка працює з дев’ятої години ранку до шостої вечора кожного буденного дня. Ви можете заздалегідь вибрати потрібний транспортний засіб, зробивши замовлення у телефонному режимі, електронною поштою або через сайт Payless. Після прибуття на пункту видачі потрібно надати посвідчення особи та водійські права.

Водій безготівково сплачує суму оренди авто у Львові, враховуючи добовий тариф для вибраного автомобіля та кількість прокатних днів. До стандартного пакета послуг можуть додаватися наступні виплати:

Ексклюзивний прокат авто у Львові від компанії Payless

Однією з важливих умов оренди автомобілів в Україні, в тому числі з прокатного пункту у Львові, є зняття з іменної картки орендаря тимчасового депозиту. Це здійснюється для того, щоб убезпечити компанію від неповернення авто або його пошкодження. Після того як орендований автомобіль у цілості повернеться на базу, депозитні кошти будуть повернуті на рахунок у повному обсязі. Терміни визначаються умовами конкретного банку, який видав розрахункову картку.

Ексклюзивність взяття авто напрокат у Львові досягається різноманітним автопарком Payless. В точці видачі є автомобілі в категоріях седан, універсал, фургон, кросовер та інші варіанти від провідних світових брендів. Вибирайте тип пального та коробки перемикання передач, кількість місць для пасажирів та інші параметри за своїми потребами.

Оренда авто у Львові: Payless ваш надійний транспортний партнер

Міжнародна компанія Payless, яка активно працює в Україні, гарантує надійні та прозорі орендні умови. Щоб взяти авто в оренду у Львові, вам не потрібно проходити складні бюрократичні процедури. Крім того, ви отримуєте автомобіль з повністю заправленим баком пального, транспорт проходить регулярний технічний огляд, а старі машини виводяться з автопарку.

Стандартне страхування покриває різні нещасні випадки, які можуть трапитись у дорозі. Але ми сподіваємося, що ваша поїздка до Львова минеться без ексцесів, і ви зможете сповна насолодитися перебуванням у цьому старовинному місті, в якому кожен куточок просочений історією української держави.