Київ Дніпро Ужгород Одеса Львів Харків Івано-Франківськ Вінниця
Оберіть своє місто
Дніпро
Дніпро
Мапа
Прокласти маршрут
Помилка! Дозвольте доступ до геоданих у Вашому браузері
Контактна інформація:
Рабочі часи:
Понеділок
09:00 - 18:00
Вівторок
09:00 - 18:00
Середа
09:00 - 18:00
Четвер
09:00 - 18:00
П'ятниця
09:00 - 18:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Payless – прокат авто в Дніпрі за стандартами американського сервісу

Payless rent a car – автопрокатний бренд, за яким стоїть сучасний і зручний прокат авто, цей бренд в Україні представляє ПІІ ВІП-Рент, який також представляє в Україні й автопрокатну компанію Avis. Головний офіс Payless знаходить в Києві та його філі є також у Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові. Автомобілі в парку Payless –максимально економічні та вигідні, придбані новими для прокату. . Оптимальні тарифи та опція зменшення суми депозиту допоможуть заощадити гроші, постійно залишаючись на ходу зі зручним орендованим авто. Послугами Payless скористалися вже тисячі українців та іноземців, щоб вирішувати свої ділові та побутові справи, подорожувати Україною, компенсувати відсутність транспорту, поки власна машина в ремонті, тощо.

Переваги прокату авто в Дніпрі з компанією Payless

Прокатними послугами сервісу Payless користуються бізнесмени, іноземні дипломати, представники медіа та доброчинних організацій, туристи, поціновувачі далеких автомобільних подорожей, сім’ї з дітьми, великі компанії, комерційні структури та просто люди, які тимчасово залишилися без свого автомобіля.

В автопарку є надійні та сучасні авто різного класу європейських та японських марок. Клієнти можуть вибрати бензинову чи дизельну версію з МКПП чи з АКПП. Нещодавно паркпоповнився новими Nissan Micra, Renault Duster, Volkswagen Amarok, Ford Transit, Peugeot 208, Renault Megane, Hyundai I30, Toyota Proace City та іншими топовими моделями, які вже зараз доступні для оренди.

Переваги прокатного сервісу Payless:

  1. Мінімум документів. Потрібен лише паспорт, посвідчення водія та картка банку.
  2. Вигідна та прозора оренда автомобілів в Україні. З усіма умовами прокату та додатковими статтями витрат можна ознайомитися у відповідному розділі сайту.
  3. Опція «Молодий водій». Стандартні вимоги – вік від 21 року та не менше 2 років водійського стажу. Якщо клієнт трохи молодший чи недавно за кермом, він може отримати машину з доплатою 40 $, що покриває ризики компанії.
  4. Просте замовлення. Замовити авто на прокат у Дніпрі можна на сайті, за номером +38 (044) 501-20-11 чи на e-mail rental@paylesscar.com.ua.

Разом з автомобілем, Payless пропонує оренду дитячого крісла, GPS-навігатора і RSN (програми-асистента у дорозі). Крім того, тут раді допомогти з документами для виїзду за кордон, підбором машини згідно з вашими потребами, її видачею та прийняттям навіть у неробочий час.

Економічно та зручно: прокат авто в Дніпрі

Подобова оренда авто в Дніпрі – вигідна послуга для всіх, хто звик бути «на колесах», але з якоїсь причини не має доступу до свого «залізного коня». Payless дає 150 км пробігу на добу. При перевищенні встановленого кілометражу доплата становить всього 0,18 $/км, а безліміт можна отримати за додаткові 6 $ на добу (у гривневому еквіваленті). Зауважте, що кожен наступний день прокату буде дешевшим!

Розмір депозиту варіюється від 300 до 1 000 $ – залежно від вибраного авто. Зменшити цю суму вдвічі допоможе страховий пакет «Медіум», а зі страхуванням «Супер» застава становитиме від 150 $ навіть при прокаті машини бізнес- чи преміумкласу. Спеціалісти Payless дбають про комфорт клієнтів, тому депозит розблоковується на картці відразу після повернення автомобіля у справному стані та з заправленим баком.

Відкрийте нові горизонти з прокатом авто в Дніпрі

Компанія Payless надає можливість вільного переміщення на орендованому авто не лише Україною, а й іншими державами (за виключення Білорусі та Росії). Ви можете долати будь-які маршрути, використовуючи транспорт для ділових, туристичних й інших поїздок, а потім повернути його у пункті оренди автомобілів в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі чи Львові.