Топ надійних авто для безпечних подорожей
24.05.2024
Топ надійних авто для безпечних подорожей

Топ надійних авто цікавить багатьох потенціальних власників транспортних засобів. При виборі машини покупці, перш за все, звертають увагу на її безпечність та відмінні експлуатаційні характеристики. За свою довгу історію автомобільна промисловість суттєво змінювалась. Тому вимоги до автомобільних стандартів з роками ставали все суворішими. Сьогодні експерти виділяють деяких виробників, продукція яких відповідає високим показникам якості. Вони суворо стежать за всіма процесами розробки та зборки транспортних засобів, чим заслуговують повагу серед покупців.

Найнадійніше авто: про що свідчать рейтинги

До найбільш відомих постачальників якісних автомобілів відносяться ті, що приймали участь в певному дослідженні. Серед 300 тисяч транспортних засобів слід виділити 10 найнадійніших марок авто:

  1. Toyota — один з кращих виробник автомобілів, які протягом багатьох років не втрачають свої експлуатаційні характеристики та мають низьку витрату палива.
  2. Lexus — це преміальний бренд виробника Toyota. Він поєднує розкіш, високі технології та максимальну безпечність.
  3. Mini — бренд, що належить компанії BMW. Він несподівано увійшов до трійки лідерів завдяки своїй надійності та оригінальному дизайну.
  4. Honda — компанія, що вже давно отримала звання виробника якісних транспортних засобів.
  5. Acura — преміальний бренд від Honda. Поєднує у собі розкіш та безпечність.
  6. Subaru — славиться своїми повнопривідними машинами, що без проблем витримують довгі роки експлуатації при різних умовах.
  7. Mazda — її моделі добре відомі своєю стабільною роботою та мінімальною кількістю необхідного обслуговування.
  8. Hyundai — бренд, що постійно працює над покращенням якості та технологій, тому його автомобілі стали одними з найбільш надійних на ринку.
  9. Kia — сестринський бренд Hyundai. Його автомобілі отримують позитивні відгуки за продуманий дизайн та довговічність.
  10. Nissan — виробник, що вміє поєднувати довговічність та стабільність роботи.

Оренда автомобілів різних марок — це достатньо затребувана послуга. Вона дозволяє вільно пересуватись на будь-які відстані, а також протестувати транспортний засіб від відомого виробника. Клієнти можуть взяти на прокат надійні авто, які знаходяться в технічно справному стані. Всі вони виглядають стильно та презентабельно, тому підійдуть для різних ситуацій.

Де взяти в прокат надійне авто

Якщо вам потрібна найбільш надійна марка авто, звертайтесь до компанії Payless. В нашому автопарку є транспортні засоби різних марок. Всі вони відповідають високим стандартам якості та безпеки. Для того, щоб вигідно та доступно взяти авто в оренду Київ, треба мати при собі паспорт громадянина України, водійське посвідчення та гроші на банківському рахунку для оплати послуги. Вона доступна особам, що досягли віку 21 рік та мають водійський стаж більше 2 років. Термін оренди, як і марку авто, можна обирати самостійно. Слід зазначити, що чим більшим буде період прокату, тим дешевше вийде вартість за добу.