Найкращі пляжі України для автомобільних мандрівників: як орендувати машину для поїздки
12.06.2024
Найкращі пляжі України для автомобільних мандрівників: як орендувати машину для поїздки

Природне різноманіття нашої країни приваблює туристів можливостями для відпочинку. Морські узбережжя, гірські стежки, лісові масиви, озера й річки – всюди можна добре та з користю провести час. Хочеться, щоб місце для відпочинку було чистим і мало зручне розташування. Одні пляжі України на морських узбережжях, річках та озерах мають розвинуту інфраструктуру. Інші є дикими, з первозданною природою та відсутністю цивілізації. Перш ніж вирушати на відпочинок, варто визначитися з пляжем – людним чи пустельним. Однак незалежно від вибору компанією Payless надається оренда автомобілів кількох типів: бюджетний, сімейний, економний. Користувач вибирає машину, яка підійде для поїздки на морське узбережжя Одеси або для мандрівки на озеро в сусідньому селі.

Найчистіші пляжі України: де розташовані та як дістатися

Одеса – популярне курортне місто, куди прямує велика кількість відпочивальників. Тут широкі піщані пляжі, які тягнуться вздовж усього узбережжя. Можна зняти готельний номер за кілька метрів від моря. В Одесі розвинена курортна інфраструктура. Тут успішно функціонує траса здоров’я, де можна займатися легкою атлетикою та просто приємно прогулятися. 

Відомими курортами, куди можна дістатися мандрівнику в 2024 році, є Чорноморськ, Санжійка, Грибівка, Кароліно-Бугаз, Сергіївка, Курортне та інші населені пункти. Достатньо взяти авто в оренду (Київ) у Payless та вирушити до будь-якого з цих місць. Найчистіші пляжі України мають пологий вхід, а їх дно встелене піском, а не каменями. Це комфортні місця для відпочинку в будь-якому форматі: дружньою компанією, з дітьми, парою тощо. 

Де розташовані дикі пляжі України: як дістатися

Одеська область – рекордсмен з кількості місць, де відпочивальники можуть максимально насолодитися природою. Це і Кароліно-Бугаз, і Південний, інші місця, де цивілізація майже не залишає слідів. У компанії Payless є оренда автомобіля (Одеса) різноманітних марок. Для поїздок на дикі пляжі найкраще підійде позашляховик. Це машина з високим кліренсом та достатньою прохідністю. В ній вміщається багато людей, тому авто підходить для дружніх і сімейних подорожей. 

Переваги Payless в організації поїздок до українських пляжів

Наша компанія пропонує авто на прокат. Щоб орендувати машину, достатньо двох простих кроків: зайти на сайт та заповнити електронну заявку. Слід вказати таку інформацію:

  • населений пункт, де бажано отримати авто;
  • дату і час, коли машина повинна бути у замовника;
  • дату й час, у які користувач зобов’язується повернути автомобіль.

Варто ознайомитися з важливою інформацією стосовно умов оренди на нашому сайті. Тут же пропонується автопарк, з якого можна вибрати потрібний транспортний засіб, який задовольнить вас не лише технічними характеристиками, а й комфортом. Достатньо дзвінка або звернення до наших менеджерів, щоб отримати докладну та корисну інформацію стосовно оренди автомобіля.