Чому прокат авто зараз рулить, як ніколи?
04.10.2022
Чому прокат авто зараз рулить, як ніколи?

Думати про купівлю автівки: її реєстрацію, страхування, зберігання шин, проходження ТО, а потім і про продаж – не той час. Занадто багато важливіших справ в кожного з нас. Кожен може бути ефективніший в тому, в чому має супер силу, а забезпечити мобільність можуть ті, хто в цьому профі.

Прокат авто – це готове рішення, як бути мобільним, не випадаючи зі своєї ділової активності. Це коли автопрокатна компанія сама несе всі ризики, пов’язані з володінням авто, а ви лише катаєтесь. 

Якщо вам сподобалось прокатне авто, можете продовжити термін оренди, можете взяти його на довгий строк в лізинг, або повернути авто після закінчення терміну лізингу чи прокату. А можете і взяти потім новий автомобіль. 

Для людей, які цінують свій час, не хочуть довго накопичувати й витрачати великі кошти на купівлю автомобіля та нести ризики втрати його ринкової вартості, а також займатися продажем, страховкою, шинами тощо, прокат чи лізинг авто – хороший варіант. Автомобіль — це не актив, а пасив, тому володіння ним може бути дорогим і неефективним, порівняно з його використанням як послугою.

В майбутньому ринок мобільності розвиватиметься так, що ми все рідше будемо купувати автомобілі. Цей тренд помітний уже зараз. Мобільність стає популярною послугою, як і будь-яка інша. Не потрібно збирати великі кошти для купівлі авто: його можна використовувати саме стільки, скільки необхідно, і рівно те, яке хочеш в даний момент.

Ми, в Payless Україна, спостерігаємо за кількома глобальними процесами, які впливають на розвиток сервісу оренди і лізингу авто: урбанізація та інтеграція нових технологій. Більше половини людства мешкає у великих містах, а володіти автівкою у великому місті стає дорого. Люди шукають ефективніші мобільні рішення, уникають моделі покупки транспорту, усе частіше переходять до моделі володіння ним, не купуючи. В минуле відходить традиція довго збирати гроші, щоб купити автівку ще й в кредит. Якщо є послуга мобільності, яку можна купити з поточного прибутку, це значно простіше й швидше. Сьогодні можна придбати послугу оренди авто від однієї години і довше, або лізингу на рік-півтора і більше.

Життєві ситуації можуть настільки стрімко помінятись, що те, що потрібно було вчора сьогодні вже не актуально. Наприклад, вам потрібна була міська малолітражка, втім утримувати її постійно ви не хоче, тому що є метро під боком, а влітку можна і самокатом дістатись до роботи. В той же час, на шопінг чи в коротку подорож потрібен автомобіль із містким багажником. Але вам не треба мати два автомобіля для цього. Кожен із них під різні потреби можна орендувати! А якщо колись вам потрібен буде просторий презентабельний автомобіль на довгий термін, тоді в лізинг. 

Навіть якщо ви можете дозволити собі купити два автомобілі, насправді, накопичені кошти ви ж можете інвестувати в себе чи свій бізнес і примножити. А транспорт завжди можна орендувати

Читайте також