Захист під час подорожі: страхування авто для виїзду за кордон
21.05.2024
Захист під час подорожі: страхування авто для виїзду за кордон

Плануючи поїздку на орендованому автомобілі в іншу країну, слід подумати про його страхування — це допоможе захистити вас від додаткових витрат у разі аварії, крадіжки або пошкодження орендованого транспортного засобу. Payless Car Rental в Україні дбає про своїх клієнтів та настійно рекомендуємо оформлювати страхування авто для виїзду за кордон. Компанія пропонує різні автомобілі відповідно переваг клієнта, а саме:

  • з дизельними, бензиновими, газовими та електричними двигунами;
  • з механічною або автоматичною коробкою передач;
  • компактні міські седани, просторі універсали та надійні повнопривідні кросовери;
  • функціональні моделі з датчиками паркування, клімат-контролем, бортовим комп'ютером та іншими корисними функціями.

Крім того, на сайті компанії у вас є можливість обрати комфортний і зручний автомобіль для подорожі від відомих брендів, а саме Renault, Nissan, Ford, Kia, Toyota, Suzuki, Peugeot, Volkswagen, Mitsubishi та інші сучасні моделі. Сьогодні оренда автомобілів надає багато можливостей для подорожування, а їхнє страхування — безпеку і комфорт.

Payless Car Rental — швидке страхування авто для виїзду за кордон

Зверніть увагу, що в деяких країнах Європи процедура страхування орендованого автомобіля може проходити дещо інакше. В Ірландії правила забороняють використання страховки від третіх осіб, тому ви повинні придбати її в агентстві з прокату автомобілів. 

Якщо ви запланували поїздку в іншу країну, у вас повинна бути страховка для виїзду за кордон на авто. Головними перевагами страховки орендованого автомобіля для подорожей в інші країни є:

  • Фінансова відповідальність. Якщо, наприклад, з орендованим автомобілем за кордоном трапиться аварія, крадіжка або пошкодження, страховка покриє ці витрати. Оскільки технічний ремонт в інших країнах дуже вартісний, страховка може заощадити достатньо грошей.
  • Медичні витрати. У випадку отримання травми або ДТП під час керування орендованим автомобілем за кордоном страховка покриє певні медичні витрати. Адже в деяких країнах медичні послуги мають високу вартість, тому наявність страховки допоможе уникнути великих витрат.

Payless Car Rental пропонує вільно користуватися автомобілями за межами України після оформлення відповідного пакету документів. 

Де оформити страхування авто для виїзду за кордон

Якщо ви шукаєте прокат автомобілів, Payless Car Rental пропонує найкращі умови та відмінний сервіс, широкий вибір моделей і марок. Тепер автопарк відкритий не тільки в Києві. В інших містах також можна взяти авто на прокат: Львів, Вінниця, Харків, Івано-Франківськ, Ужгород, Дніпро. Доступна оренда авто в Одесі. Менеджери компанії грамотно підберуть умови надання спеціального страхування авто для виїзду за кордон. 

Окрім відповідального водіння, страхування є найціннішим активом під час керування транспортним засобом. І пам'ятайте — подорожуючи за кордон, ви повинні дотримуватися місцевих законів та правил водіння.