Як перевірити авто на наявність штрафів
25.04.2024
Як перевірити авто на наявність штрафів

Питання про те, як перевірити авто на наявність штрафів, хвилює багатьох українців. Завдяки системі автоматичної фото та відеофіксації порушення правил дорожнього руху з’явилася можливість своєчасно дізнаватися про неоплачені штрафи. Зробити це можна, навіть не виходячи зі свого будинку.

Розповідаючи, як перевірити штрафи на авто, варто зазначити, що для цього треба мати будь-який гаджет, підключений до інтернету. Також необхідно знати дві речі: номер транспортного засобу та дані актуальних документів його власника. Цей факт дуже важливий, адже всі неоплачені штрафи за порушення ПДР, зафіксовані камерами на дорозі, надходять саме власнику автомобіля, а не водієві.

Як перевірити авто на наявність штрафів за допомогою спеціальних сервісів

Перевірити авто на штрафи можна:

  1. У застосунку Дія.
  2. На сайті Головного сервісного центру МВС України.
  3. У мобільному застосунку Штрафи ПДР.
  4. У банківських застосунках Monobank і Приват24.
  5. За допомогою телеграм-ботів.

Описуючи, як перевірити наявність штрафів по номеру авто, треба також згадати, що зробити це можна на ГСЦ МВС. У спеціальній формі необхідно вказати номер транспортного засобу, інформацію про його власника чи серію та номер постанови про порушення ПДР. Відповідь із результатом надходить відразу після відправлення запиту. Важливо зазначити, що можна дізнатися не тільки факт наявності штрафу, а й інформацію про його розмір, опис та фотозвіт порушення.

Багатьох цікавить питання, як перевірити авто на наявність штрафів, коли виникає потреба взяти транспортний засіб на прокат. Наявність штрафів можна перевірити в будь-якому додатку, який підтягує наявні штрафи на авто, наприклад, Штрафи UA. У додатку треба ввести державний номер автомобіля, серію техпаспорту (вона складається з трьох літер і шести цифр), обрати дати прокату і подивитись, чи є штрафи на даному автомобілі на період користування ним. При отриманні автомобіля в прокат, клієнту прокатна компанія передає всі документи на авто, в тому числі, техпаспорт. Якщо користувач прокату не подивився штрафи і не оплатив їх самостійно, якщо вони є, то після повернення автомобіля, орендодавцю приходять листи з постановами, він звязується з клієнтами і відправляє їм поштою лист з проханням оплатити штрафи і інструкцією, як це зробити самостійно. 

Послуга оренда автомобілів користується популярністю не тільки в іноземців, а й серед громадян України. Вона корисна подорожувальникам та людям, які мають бажання протестувати певну модель авто перед придбанням.

Надійна компанія Payless бере на себе турботи про технічне обслуговування транспортного засобу, його своєчасне страхування та відшкодування збитків у разі ДТП. Взяти авто в оренду Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів – наша вигідна та зручна послуга. Клієнту треба лише обрати потрібну модель, укласти договір та сплати зазначену суму за користування транспортним засобом. Компанія має бездоганну репутацію, тому не дозволяє собі надавати в оренду авто в незадовільному стані. Усі транспортні засоби з автопарку завжди чисті, справні та заправлені паливом.

тути надають клієнтам машини від відомих виробників придбані в офіційних салонах. Звернувшись до компанії, ви зможете отримати цілодобову технічну підтримку в дорозі, а також замовити підмінний автомобіль у разі виникнення непередбачуваних ситуацій. На орендованій машині можливо навіть виїхати за кордон, адже Payless оформлює всі необхідні для цього документи. У автопарку є транспортні засоби різних марок та комфорт-класу, тому вам точно вдасться обрати ідеальний автомобіль, який відповідатиме персональним потребам і побажанням.