Поради та трюки для забезпечення безпеки на дорозі при оренді авто
24.11.2023
Поради та трюки для забезпечення безпеки на дорозі при оренді авто

Безпека на дорозі – це постулат для всіх водіїв та інших учасників дорожнього руху. В першу чергу потрібно турбуватися про безпеку для себе, пасажирів вашої машини, пішоходів, людей, які знаходяться в сусідніх автомобілях, їдуть в одному напрямку з вами, назустріч або через перехрестя.

Безпека на дорозі: заходи, які рятуватимуть життя на кожному кілометрі

Як показує практика, в аварійні ситуації найчастіше потрапляють водії-новачки або майстри з багаторічним стажем. Перші – через незнання, брак досвіду, другі – через зайву самовпевненість, очікування адекватних реакцій від інших учасників дорожнього руху. Вважаємо за потрібне нагадати основні правила безпеки на дорозі для водіїв усіх категорій.

Корисні підказки щодо безпеки на дорозі: як зробити ваші поїздки на орендованому авто безпечнішими

Якщо ви орендували автомобіль в Києві чи інших регіонах, правила безпеки водіння ніхто не відміняв. Автопрокатні компаніі, по-своєму ризикують, бо не знають, чи достатню кваліфікацію має водій, який стан його здоров'я, здатність керувати автотранспортним засобом. Для людини, яка бажає орендувати авто на невеликий проміжок часу, можна порадити звернути увагу на такі корисні підказки безпеки на дорозі:

  1. Виберіть авторитетного прокатника. Це одне з ключових рішень. При виборі слід керуватися реальними відгуками автомобілістів, стажем компанії на ринку послуг. У таких містах, як Дніпро, Львів, Одеса, Ужгород, Харків та деяких інших, можна звернутися до компанії Payless.
  2. Друге особливо важливе правило – дотримуйтесь правил дорожнього руху (ПДР). Це одна з основних вимог, яка позитивно впливає на безпеку поїздки. Кожен водій, який керує транспортним засобом, повинен пам’ятати, що ніякі заходи безпеки на дорозі не будуть дієвими, якщо вони не виконуватимуться кожним учасником дорожнього руху. Будь-які правила передбачають суворе дотримання встановленого порядку.
  3. Потрібно обов'язково перевіряти технічний стан орендованого автомобіля перед кожною поїздкою: контролювати сигнали датчиків, рівень тиску у кожній шині та інші показники працездатності.
  4. Рекомендується також зберігати контакти оператора-прокатника. У разі будь-якої непередбаченої ситуації: аварії, несподіваного пошкодження автомобіля, проблем з автоінспекцією та ін. потрібно відразу зв'язатися з ним. Вам нададуть кваліфіковану допомогу – і технічну, і юридичну. А ще, як чесній людині, потрібно перевірити авто перед здаванням власнику. У разі виявлення будь-яких проблем слід про це сповістити.

Якщо вас зацікавила оренда автомобілів з якісним сервісом, недорого та надійно, звертайтесь до компанії Payless. У нас ви зможете знайти будь-який автотранспорт, виходячи з ваших можливостей та потреб. Телефонуйте нам у будь-який час – ми надамо вам засіб пересування потрібного рівня комфорту, з необхідними технічними характеристиками, на потрібний вам термін.