Найекономічніший автомобіль: вибираємо кращий
14.06.2024
Найекономічніший автомобіль: вибираємо кращий

Вартість пального на світовому ринку постійно зростає. Виробники добре розуміють цю проблему, тому пропонують якісні та недорогі варіанти економічних машин. Найекономніший автомобіль не лише заощаджує гроші, а й зменшує шкідливі викиди в атмосферу. Тому купівля або оренда автомобілів з невеликими витратами пального ще й допомагає дбати про довкілля.

Економічний автомобіль – цікаві факти про низькі витрати палива

Сучасні найекономніші бензинові автомобілі мають невеликі «апетити» завдяки впровадженню новітніх ощадливих технологій. Можна зустріти не лише бензинові, а навіть дизельні авто, які споживають 3 літри на 100 км ходу по трасі. Це звичайні двигуни, але обладнанні додатковими вузлами. Які ще технології використовують виробники, щоб зменшити витрати пального та грошей:

  1. Пряме впорскування пального. Доставляє суміш безпосередньо в камеру згоряння, що дає змогу точніше контролювати пропорції. 
  2. Турбонаддув. Компресори стискають повітря, яке надходить у двигун, збільшуючи його щільність. Це дає більше потужності з меншим обсягом пального.
  3. Аеродинаміка – найекономічніші бензинові автомобілі мають особливу форму кузова для зменшення спротиву повітрю. 

Знизити витрати пального може допомогти також покращена трансмісія. Велика кількість передач дозволяє двигуну працювати в оптимальному діапазоні для економії. Якщо потрібно взяти авто в оренду (Київ) з економним двигуном, Pauless пропонує кращі варіанти з великого автопарку машин.

Найекономічніший автомобіль за витратою пального: краща трійка

Всі водії мріють про машину з низькими експлуатаційними витратами. Але при цьому не всі готові пересісти на електрокар або гібрид. Для них ми зібрали трійку економічних машин. Серед них є легендарні малолітражки, про які відомо давно, та новенькі кросовери 2024:

  1. Opel Corsa – компактна та легка машина з малолітражними бензиновими та дизельними двигунами об'ємом від 1 до 1,4 літра. Дає максимально економічне споживання пального та має доступну вартість. За свої гроші – чудовий варіант.
  2. Dacia Renault Duster – новенький кросовер 2024 року. Базова комплектація з бензиновим двигуном на 1,6 літра – найекономніший кросовер з наявних. Це справжня п'ятидверна сімейна машина з великим салоном. Її вибирають як економічний автомобіль для подорожей.
  3. Skoda Rapid – має 4-циліндровий двигун з місткістю 1,2 л та потужністю 90 кінських сил. Має відмінні показники аеродинаміки, невелику вагу, просторий салон. Витрати пального на 100 км – близько 5 літрів. 

Варіанти з економічним споживанням можна знайти в різних автомобільних концернах. Наприклад, Volkswagen Group пропонує Volkswagen Polo або Skoda Fabia, оснащені сучасними бензиновими та дизельними двигунами з низькою витратою пального.

Машини з низькими витратами пального в оренду

Не лише купівля, а й оренда машини, передбачає бажання економити на пальному. Тому краще вибирати компанії з великим автопарком. Pauless пропонує також вибрати авто на прокат (Львів) на будь-який смак. Всі машини проходять ТО та тестування. Є можливість вибору автомобіля з будь-яким двигуном та салоном.