Київ Дніпро Ужгород Одеса Львів Харків Івано-Франківськ Вінниця
Оберіть своє місто
Вінниця
Контактна інформація:
Рабочі часи:
Понеділок
08:00 - 17:00
Вівторок
08:00 - 17:00
Середа
08:00 - 17:00
Четвер
08:00 - 17:00
П'ятниця
08:00 - 17:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Переваги оренди автомобілів у Вінниці від Payless

Якщо ви бажаєте взяти в оренду автомобіль у Вінниці, компанія Payless допоможе швидко оформити прокат необхідного транспортного засобу. Для резервування авто потрібна мінімальна кількість документів, його можна зробити дистанційно – через наш сайт, електронну пошту або по мобільному зв'язку. Попередньо ви можете ознайомитись з різними категоріями машин в нашому автопарку, щоб вибрати оптимальний варіант.

Оренда автомобіля в Вінниці від компанії Payless

Взяти авто в оренду в Вінниці ви відразу можете після прибуття до міста – з доставленням до місця вашого перебування або на будь-яку зручну адресу. Для отримання автомобіля претенденту потрібно відповідати наступним вимогам:

Умови співробітництва з компанією Payless у Вінниці та в інших українських містах є абсолютно прозорими. Американський прокатний бренд офіційно працює в Україні, сплачує податки та підтримує українську економіку у складні часи.

Зручний та вигідний прокат авто в Вінниці

Прокат авто у Вінниці передбачає сплату наступних платежів:

  1. вартість оренди, яка розраховується для кожного автомобіля окремо за добу використання або за 150 кілометрів пробігу;
  2. доплата за перевищення добового пробігу або отримання безлімітного використання авто на день;
  3. отримання додаткових послуг та прав – GPS-навігатора, особистого водія, можливості виїздити за кордон (якщо це дозволено законом).

Заборонене куріння в орендованому автомобілі, адже після цього доводиться проводити хімчистку салону, щоб підготувати транспортний засіб для нового клієнта. Тому у разі виявлення випадків куріння в салоні стягується штраф. Повернути машину потрібно у робочий час, вона має бути із заправленим баком, оскільки отримуєте авто ви також з повним баком

Повертати автомобіль можна у прокатних пунктах та в інших місцях по Україні. Якщо авто було взяте напрокат у Вінниці і ви плануєте віддати його в іншому місті, то буде розрахований відповідний кілометраж і стягнута додаткова плата. Про всі платежі, послуги та можливі штрафи замовника попереджають заздалегідь, щоб не виникало проблемних ситуацій.

Авто в оренду у Вінниці – мобільність у ваших руках!

Українська компанія Payless, яка є до «дочкою» міжнародного бренду Avis, забезпечить вашу мобільність завдяки оренді авто у Вінниці в шести категоріях. Ви можете вибрати седан, пікап, фургон, кросовер, мінівен або позашляховик відповідно до ваших потреб. В нашому автопарку знаходяться автомобілі від перевірених європейських, американських та азійських виробників. Вони проходять регулярні техогляди і знаходяться у відмінному стані.

За вами залишається можливість вибрати оптимальну марку і модель автомобіля за такими показниками: тип кузова, тип трансмісії (механіка або автомат), тип пального (бензин або дизель), об’єм багажного відділення, кількість місць для пасажирів. Так ви зможете знайти варіант, який підійде як для робочих візитів в Вінниці наодинці, так і для сімейних подорожей.

З орендованим автомобілем від Payless ви зможете вільно пересуватись у Вінниці – оглянути численні пам’ятки, відвідати парки, виконати робочі завдання та отримати задоволення від перебування у цікавому українському місті.