Київ Дніпро Ужгород Одеса Львів Харків Івано-Франківськ Вінниця
Оберіть своє місто
Ужгород
Ужгород
Мапа
Прокласти маршрут
Помилка! Дозвольте доступ до геоданих у Вашому браузері
Контактна інформація:
Рабочі часи:
Понеділок
09:00 - 18:00
Вівторок
09:00 - 18:00
Середа
09:00 - 18:00
Четвер
09:00 - 18:00
П'ятниця
09:00 - 18:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Оренда авто в Ужгороді за доступними цінами

Ужгород – український обласний центр на самому заході країни. Місто приваблює туристів своїми замками, соборами, природними пейзажами та культурними пам’ятками. Однак оглянути всі красоти на своїх двох ногах буде важко, тим паче якщо ви завітали до міста на річці Уж усього на кілька днів. Тому рекомендуємо сервіс з оренди автомобілів в Ужгороді Payless, який значно полегшить вам життя.

Зручна оренда автомобілів в Ужгороді – швидко, легко та доступно

Компанія Payless пропонує гнучкі та прозорі умови прокату авто в Ужгороді. Ви можете зарезервувати один з автомобілів ще до прибуття у місто – транспорт буде доставлений у потрібний вам пункт. Тому після приїзду на автостанцію чи залізничний вокзал Ужгорода вам не потрібно добиратися до готелю чи іншого місця проживання на громадському транспорті.

Умови отримання автомобіля максимально прості:

  1. резервуєте один з варіантів в каталозі, вказуючи місце та термін прокату (це можна здійснити через сайт, за телефоном або електронною поштою);
  2. пред’являєте необхідний перелік документів: водійське посвідчення, паспорт, іменну банківську картку;
  3. сплачуєте вартість оренди авто в Ужгороді, на картці також «заморожується» сума депозиту, яка буде знову доступна після повернення автомобіля на базу.

Варто враховувати, що прокат авто в Україні доступний для громадян віком від 21 року та з дворічним водійським стажем. Хоча навіть більш молоді люди, які ще не встигли отримати достатньо стажу, можуть орендувати автомобіль від Payless. Але для цього їм доведеться здійснити додаткову оплату, враховуючи підвищені ризики (недосвідченість водія, що збільшує вірогідність аварійних ситуацій).

Прокат авто у Ужгороді від Payless: виберіть свою ідеальну машину

Сервіс Payless має великий автомобільний парк, що дозволяє забезпечувати прокат автомобілів в Ужгороді у шести категоріях. Доступні пікапи, фургони, седани, хетчбеки, позашляховики та універсали. Вибрати потрібний варіант можна залежно від таких параметрів:

Враховуючи це, ви зможете знайти транспортний засіб як для одиночної поїздки у справах, так і для сімейного відпочинку в Ужгороді. Якщо виникнуть сумніви, консультант компанії Payless допоможе з вибором оптимального варіанта.

Оренда авто в Ужгороді – зручність та свобода руху в одному пакеті

Щоб взяти автомобіль в оренду в Ужгороді, не потрібно возитися з оформленням документів. До прокатного пакета послуг вже входить стандартне страхування авто та безплатний підмінний транспортний засіб. Можна вибрати різні пакети з певним рівнем виплат при пошкодженні або викраденні автомобіля.

Після оформлення оренди ви не обмежені у русі, адже стандартний пакет включає 150 кілометрів щоденного пробігу (наднормовий показник оплачується додатково). Можна також замовити послугу безлімітного пробігу і користуватись авто, скільки буде потрібно. Повернути машину можна в будь-якому місті, де працює прокатний пункт Payless. Наразі в Україні вони покривають міста: Київ, Дніпро, Ужгород, Одесу, Львів та Харків