Фільтрувати:
Очистити
Сортувати за:
Популярні
Популярні
Вартість: за зростанням ціни
Вартість: за зниженням ціни
Фільтрувати
Фільтр
Очистити
Клас авто
Обрати всі
В - Budget
H - Family Van
L - Comfort SUV
G - Economy SUV
R - Furgon
P - Pickup
Марка авто
Renault
Nissan
Ford
Kia
Toyota
Suzuki
Peugeot
Volkswagen
Mitsubishi
Модель авто
Fabia
Logan
Proace City
301
Megane
Focus
Duster
Sportage
Transit
Vitara
Rav 4
Qashqai
Hilux
Amarok
L200
Connect
Dokker Van
Тип кузова
Седан
Універсал
Хетчбек
Позашляховик
Кросовер
Фургон
Пікап
Тип трансмісії
Механіка
Автомат
Тип пального
Бензин
Дизель
В - Budget
5
2
1
...

Бюджетний прокат авто для відпочинку та роботи

В будь-якій подорожі головне – враження, відпочинок, нові емоції. У ділових відвідинах іншого міста головним завданням того, хто прибув у відрядження, є використання часу з користю, оптимальне витрачання грошей. Важливо не обтяжуватись зайвими клопотами, наприклад, щодо обслуговування та пошуку транспортного засобу. Вигідніший за грошима, зручний за сервісом варіант – бюджетний прокат авто із Payless. Наша компанія пропонує бюджетний прокат авто з доступними тарифами, легким оформленням, простим сервісом передачі в оренду машини для приватної або комерційної мети. Payless, працюючи як дочірня компанія глобального автопрокатника Avis Budget Group, пропонує:
 • кращий сервіс;
 • економічний транспорт;
 • привабливі умови для орендарів.
Отримати автомобіль в оренду можна за вигідними тарифними пропозиціями, якщо є потреба вчасно приїхати до місця призначення, отримати безпечну, надійну машину базового рівня.

Бюджетний прокат авто – економія на подорожах

Прокат авто в Україні – кращий спосіб подорожувати самостійно, розраховуючи на мінімальні витрати та максимальний результат. І, що найголовніше, це дає відчуття свободи дій, впевненості, зручності – немовби це ваш власний транспортний засіб. В будь-яке місто чи до пункту в мегаполісі можна приїхати у зручний для користувача час. Отримуючи авто напрокат бюджетного варіанту, не треба ганяти автомобіль з міста до міста – сервіс може надати оренду в різних населених пунктах України. Забрати заброньовану машину можна з представництв сервісу в найбільших містах всіх регіонів України:
 • Київ;
 • Дніпро;
 • Одеса;
 • Харків;
 • Львів.
За певну доплату можна повертати чи отримувати у користування автомобіль у будь-якому населеному пункті. Прокат авто у нас – це раціональний варіант для тих, хто не любить платити зайві гроші, а все ретельно розраховує. Економити з нами можна як гроші, так і власний час, зусилля. Адже бронювання виконується будь-яким зручним способом:
 • безпосередньо на нашому сайті, якщо відкрити головну сторінку, в онлайн-формі;
 • за номером телефону +38 (044) 501-20-11
 • повідомленням на електронку: rental@paylesscar.com.ua
Найпростіший та найдешевший варіант оренди надаємо водіям, яким вже виповнився 21 рік, а стаж керування транспортом – понад 2 роки. Якщо вік орендаря менший, недостатній стаж, ми довіримо йому машину за невелику доплату, що компенсуватиме потенційні ризики. До речі, у нас найвигідніший депозит, тобто гарантована фіксована сума покриття збитків – еквівалент 300, але не більше 1 000 доларів. Як тільки авто повертається до наших спеціалістів, депозит на картці «розморожується».

Авто напрокат по Україні: бюджетний та зручний варіант

Щоб отримати бюджет прокат авто у користування достатньо мати паспорт, водійське посвідчення та іменну банківську картку. Вона обов'язково має бути з коштами, достатніми для покриття запланованих витрат, сплати депозиту. Всі розрахунки відбуваються без готівки – швидко, зручно, прозоро.

Бюджетний прокат автомобіля без водія від Payless

Бюджетний прокат авто без водія – це спосіб використання автотранспорту с відчутною економією грошей на оплату праці найманого водія. Тепер не треба наймати водія з автомобілем за тарифами таксі для ділової поїздки або для відпочинку в іншому регіоні. Так можна повністю позбавитися залежності від громадського транспорту, затримок потягів або неточності у виконанні автобусних рейсів. Все залежить тільки від того, хто тримає в руках ключі від автомобіля та має намір вчасно приїхати на ділову зустріч або на відпочинок.
Payless
Тисни і отримай

Payless rent a car - автопрокатний бренд, який пропонує в оренду нові бюджетні автомобілі. В Україні бренду уже 6 років, щоб ви користувались сервісом прокату в задоволення. Ми закупили для вас абсолютно нові автомобілі: Nissan Micra, Peugeot 208, Renault Megane, Renault Duster, Hyundai I30, Ford Transit, Combi, Suzuki Grand Vitara, Toyota Proace City, Volkswagen Amarok та інші
 

Зв’язатись з Payless можна:
телефоном: +38 (044) 502-20-11
поштою: rental@paylesscar.com.ua