Найкращі місця України: відпочинок, подорожі та нові відкриття
17.05.2024
Найкращі місця України: відпочинок, подорожі та нові відкриття

Більшості з нас подорожі допомагають відпочити від рутинного повсякденного життя, відчути красу світу та наповнитися позитивною енергією. Відкрийте для себе найкращі місця України для відпочинку за допомогою послуги оренди авто. Наша країна має багато гарних та історичних місць, які зручно об’їздити автомобілем, щоб зупинятися на такий термін часу, наскільки зручно вам та вашій туристичній групі. 

Оренда автомобілів від Payless Car Rental в Україні дозволяє подорожувати без обмежень, а керування авто дає чудове відчуття незалежності. Компанія працює на українському ринку прокату автомобілів з 2016 року, пропонуючи в оренду нові автомобілі за низькими цінами, включаючи седани, позашляховики, кросовери на різних типах живлення.

Відкрийте для себе найкращі туристичні місця України

Подорожувати Україною можна будь-якої пори року, щоразу відкриваючи для себе щось нове і цікаве. Payless Car Rental має автостанції в різних куточках України, де ви маєте змогу обрати авто на прокат: Львів, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Вінниця та інші міста. Організовуючи відпочинок або невелику подорож, обов'язково відвідайте найкращі місця України, зокрема:

  • «Золоту Підкову Львівщини» — унікальний екскурсійний маршрут, який охоплює історичні скарби Галичини та Австрійської доби Львова, зокрема Олеський, Золочівський і Підгорецький замки. Вони розташовані навколо Львова та візуально нагадують підкову, утворюючи унікальний маршрут через час і культурну спадщину. Ці пам'ятки історії згадуються, як найкращі туристичні місця України.
  • Київ — це ідеальне місто для вікенду на вихідні, куди обов’язково треба взяти авто в оренду. Київ — найголовніший культурний центр України, з багатовіковими пам’ятками, такими як Майдан Незалежності, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Батьківщина-Мати, Софійський собор, Арка Свободи українського народу, Золоті ворота, Будинок із химерами тощо.
  • Дніпро, для подорожі до якого зручно обрати прокат авто. Дніпро має потужний культурний та промисловий потенціал, від величних соборів та монументів до затишних парків та арт-просторів. Уваги заслуговують зокрема Дніпровська набережна, Монастирський острів, Центр «Менора» та ін.

Україна є суцільним музеєм під відкритим небом, де ви знайдете історичні пам’ятки, старі церкви та монастирі, таємні ущелини та річки. Це робить нашу Батьківщину ідеальним місцем для подорожей на автомобілі. Тому, якщо ви вирішили дослідити кращі місця України, вам необхідно орендувати автомобіль у Payless Car Rental і розпочати свою незабутню подорож.

Подорожуй екологічно разом з Payless

Компанія пропонує сучасні автомобілі, які оснащені передовими технологіями для мінімізації викидів CO2 в навколишнє середовище. Широкий вибір варіантів оренди автомобілів пропонує обрати свій з-поміж таких моделей як Nissan Micra, Peugeot 208, Renault Megane, Renault Duster, Hyundai I30, Ford Transit та інших. Відкривайте кращі місця України разом з Payless Car Rental!